SİPARİŞ DESTEK HATTI

+90 (212) 524 44 99

Etiketler: İsmail Fatih Ceylan

Bu Kafayla Düzelemeyiz

49,00TL

70,00TL

Kapak Yazısı:Julio Sezar: Bir gün tahtımda bu kitabı okurken, içeriye Brütüs girdi. Baktım onun elinde de aynı kitap. Şaşkınlığımı yenemedim: ‘’Sen de..

Kapak Yazısı:

Julio Sezar: Bir gün tahtımda bu kitabı okurken, içeriye Brütüs girdi. Baktım onun elinde de aynı kitap. Şaşkınlığımı yenemedim: ‘’Sen de mi Brütüs?’’ dedim.

Adolf Hitler: Atom bombasını atacağımız sırada, elime bu kitabı tutuşturdular. Amerika’lılar göndermişler. Kitabı okumayı bitirdiğimde maalesef yenilmiştik. Allah kahretsin Amerika’yı! Bu kitabı göndermeselerdi Alman ırkının üstünlüğünü dünyaya gösterecektim.

Harry Truman: Aslında Japonya’ya atom bombası atma emrini vermezdim. O kadar insanın günahına kim girmek ister? Fakat ben bu kitaba dalmışım, önüme getirilen yazılı kağıdı okumadan imzalamışım. Meğere bombayı atın emrini onaylamışım. Onca insan bu kitabın yüzünden telef oldu. Çok yazık!

Agatha Cristie: Benim üzerime polisiye roman yazan birisi olduğunu bilmiyordum. Ama duyduğuma göre Türkiye’den birisi çıkmış. Cinayetlerini ben bile çözemezmişim. Efendim?! O, cinayet romanları yazarı değil mi? Peki o zaman niye herkes ondan söz ediyor?

Kemal Sunal: Bu milleti güldüremeyene aşk olsun. Aslında herkes güldürüyor, bürokrasi güldürüyor, işsizlik güldürüyor, kanunlar, filmler güldürüyor. Meselen ciddiyeti anlatabilmek, ama sen yine de güldür anam.

Bir inceleme yazın

Not: HTML çevrilmez!
    Kötü           İyi
.policy-block .col:nth-child(3) .box:before { content:"\f21b"!important; }