SİPARİŞ DESTEK HATTI

+90 (212) 524 44 99

Hakkımızda

  Firmamız, 1980 Mayıs’ında İnkılâb Kitabevi adıyla kurulmuştur. Kitap ve kırtasiye perakendecisi olarak girdiğimiz bu piyasada 1983 yılından itibaren ayrıca kitap yayını da yaparak kendi kitaplarımızın toptan satışını gerçekleştirmekteyiz. 1985 yılında İnkılâb Basım Yayım Organizasyon ve Ticaret Limited Şirketi adıyla yeni bir yapılanmaya girdik.

    Yayıncılıkta; kaynak kitaplar, inceleme araştırma, düşünce, hatıra, mizah, çocuk, aktüel, yabancı dilde kitap olmak üzere 100’e yakın kitap, sosyal bilim dalında 9 sayı çıkan süreli yayın ile 7 ses kaseti yayınladık. Bu eserlerin önünde saymamız gereken kaynak eser mahiyetinde iki eserimiz ise Sîret Ansiklopedisi ile İslâm Kültür Atlası’dır.

    Kırtasiyecilikte okul ve büroların ihtiyaç duyabildiği her tür araç-gereç, hobi malzemeleri ile bilgisayar sarf malzemeleri ve kağıt ürünlerinin perakende satışını yürütmekteyiz.

    Renkli ve siyah-beyaz fotokopi çekimleri, kitap baskısı, dijital çıkış ve baskı hizmetleri, A0 plan-kopya çekimlerimiz, poster baskı bir diğer uzmanlık alanımız. Dijtal baskı merkezi tarzında verdiğimiz hizmetlerle bölgemizin ihtiyaçlarını yerine getirmekle tanınmaktayız. Kişiye özel tişört ve benzeri tekstil baskıları, kupa, tabak, saat, bayrak, mouse ped, yap-boz, takvim baskıları ile madalyon, isimlik ve şilt üretimleri de ürün çeşidimizi oluşturmaktadır

    PVC kaplama, tel–plastik- spiral ve ısısal ciltleme makinalarıyla çözümler üretmekteyiz.

    Kitap-Kırtasiye ve Dijital baskı sistemlerinde daima gelişmeleri takip etmeyi meslekî bir zorunluluk olarak görmekteyiz.

    Fatih’in merkezinde geniş ve ferah bir mekânda; okul ve büro ihtiyaçlarına cevap verebilecek her tür malzemenin yer aldığı kırtasiye reyonlarımız, yerli-yabancı süreli yayınların bulunduğu dergi standımız, oturup yeni eserleri inceleme fırsatını elde edebileceğiniz kitabevi bölümümüz, CD - VCD ve ses kasetleri standımızla... bu imkanları birarada sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

    Buyurun, size de çözümler sunalım.

.policy-block .col:nth-child(3) .box:before { content:"\f21b"!important; }